Havarijní pojištění srovnání, kalkulačka

Kalkulačka havarijního pojištění vám přináší možnost nezávazného srovnání cen havarijního pojištění včetně připojištění, takže okamžitě uvidíte, která pojišťovna nabízí nejvýhodnější varianty. Nezapomínejte však na to, že cena není vždy nejdůležitější a myslete na to, že se v případě nehody bude jednat o vaše vozidlo a vaší peněženku.

Uvažujte pečlivě nad všemi možnostmi, které pojišťovny nabízí. Není vždy nutné a ideální, abyste automaticky uzavírali nejlevnější havarijní pojištění, protože byste nemuseli být ve výsledku spokojení se službami, kterých by se vám za dané peníze dostalo.

Havarijní pojištění kalkulačka - snadná cesta ke smlouvě

Chcete-li snadno a rychle najít a uzavřít nejlevnější variantu havarijního pojištění je třeba, abyste postupovali naší kalkulačkou krok za krokem.

Na prvním kroku vyplníte údaje potřebné pro výpočet ceny vaší pojistky. Na druhém kroku uvidíte havarijní pojištění srovnání, čili nabídky přehledně srovnané dle ceny od nejnižších po nejvyšší. Pokud se vám jedna z nich zalíbí…

…klikněte na název pojišťovny nebo tlačítko "sjednat online" a pokračujte vstříc třetímu kroku, kde budete vyplňovat údaje potřebné pro pojistnou smlouvu.

Následující, v pořadí čtvrtý krok slouží pouze ke kontrole zadávaných údajů, pojistné částky a zvolených připojištění. Následně vám zbývá jenom odeslání údajů ke zpracování, čímž se zároveň zavážete ke sjednání smlouvy online.

Je to snadné že? Srovnání havarijního pojištění je zde právě proto, aby vám usnadnilo výběr nejvhodnější havarijní pojistky pro vaše vozidlo!