Povinné ručení srovnání - získejte nejlevnější pojištění auta

Chcete-li získat nabídku povinného ručení, která bude "ušitá" na vaši "míru," využijte moderní a rychlou aplikaci, kterou vám zde poskytujeme.

Srovnání povinného ručení je s naší aplikací nezávazné a zdarma, proto si jej každý může vyzkoušet a zjistit, jaká pojišťovna nachystala nejlevnější pojištění auta.

Nejlevnější pojištění vozidel online a snadno

S naší kalkulačkou budete jistě spokojení, protože rychlost, se kterou u nás můžete uzavřít smlouvu, je skutečně vysoká. Záleží samozřejmě i na tom, jak rychle umíte psát, jelikož výpočet ceny stojí právě na údajích, které vyplníte na prvním kroku.

Jakmile vyplníte vše, co je potřebné pro výpočet a kliknete na tlačítko "najít nejlevnější," uvidíte prakticky okamžitě výsledky a zároveň jejich přehledné srovnání

…takže budete ihned schopní určit nejlevnější pojištění vozidel. Tím to ale nekončí, variantu povinného ručení, kterou si vyberete z naší nabídky, můžete okamžitě uzavřít online. Klikněte na název vybrané pojišťovny nebo na tlačítko "sjednat online" a jste téměř u konce.

Nejlevnější pojištění auta i do 5 minut

Hned poté, co kliknete na zmíněné tlačítko, dostanete se k vyplňování pojistné smlouvy na třetím kroku, což vám zabere nějaký čas opět v závislosti na vaší "psací zručnosti."

Po vyplnění smlouvy zbývá už jen zkontrolovat zadané údaje i vybraná připojištění a uzavřít smlouvu online. Je to snadné, pohodlné a pokud nesedíte u počítače poprvé v životě, dojdete ke sjednání platné smlouvy do 5 minut.
Zkuste si to!